Spotkania bierzmowanych w grupach dla:

VIII SP

III Gim

 

 

Animator Mateusz Wojcieszak – 6.12. (czwartek) g. 18:30

Animator Wojciech Kucz – 7.12. (piątek) g. 16:00

Animator Paulina Konieczna – 7.12. (piątek) g. 17:00

Animator Artur Olejniczak – 7.12. (piątek) g. 17:00

Animator Zofia Szałek – 13.12. (czwartek) g. 19:10

Animator Dawid Kapustka – 3.12. (poniedziałek) g. 17:30

Animator Ryszard Świderski – 6.12 (czwartek) g. 19:00

Animator Joanna Uramowska – 4.12. (wtorek) g. 17:00

Animator Karol Zieliński – 10.12. (poniedziałek) g. 17:30

Animator Łukasz Kwiecień – 12.12. (środa) g. 18:05

Animator ks. Bartek – 4.12. (wtorek) g. 18:30

Animator Agnieszka i Michał Kowalscy – 11.12. (wtorek) g. 17:30


 

Spotkania w grupach dla młodzieży kl. VII

4.12. (wtorek) g. 16:00

Adamczak Agata

Adamczak Konstancja

Bąkowski Konrad

Borkowski Oskar

Cembrowska Oliwia

Chwalisz Małgorzata

Dolińska Aleksandra

Dominiak Szymon

Dziamski Kacper

Dziewiałtowski-Gintont Oskar

Fabian Kinga

Friedrich Hubert

Gajewska Aleksandra

Gawełek Amelia

Golon Zofia

Guzioł Dawid

Hirt Karolina

Hoffmann Oliwier

Jarnot Mikołaj

Jazgar Klaudia

Jeziorkowski Miłosz

Judek Sonia

Kaczmarek Nicole

Kandulska Marta

Kaniewska Daria

Kańduła Kinga

Kapałka Paulina

Katner Nicola

Knop Aleksandra

Kober Nikodem

Kowalka Magdalena

 


4.12. (wtorek) g. 16:45

Krok-Adamski Kevin

Kruk Mikołaj

Krygier Kamil

Łuczak Katarzyna

Łukaszewski Mateusz

Olszak Norbert

Ordowski Hubert

Piechota Amanda

Piosik Kamil

Pogorzelczyk Julia

Polański Kamil

Poniedziałek Hubert

Przybył Oliwia

Przygocka Olga

Ratajczak Sara

Różańska Dominika

Rybicka Weronika

Sadowski Miłosz

Schulz Joachim

Skierecki Mateusz

Skoczylas Aleksander

Skoczylas Wiktoria

Skotarek Maja

Smaruń Paulina

Sosiński Maksymilian

Steinke Emilia

Stelmaszyk Anna

Szałek Małgorzata

Szedler Miłosz

Szkudlarska Marika

 

 

6.12. (czwartek) g. 16:00

Szulc Wiktoria

Szymański Patryk

Szymkowiak Kacper

Śron Mikołaj

Świątkowski Daniel

Wieczorek Emilia

Wilkoszarski Jan

Winnicki Michał

Wiśniewska Zofia

Witajewska Natalia

Wojdyło Julia

Wojtkiewicz Maria

Wolny Wojciech

Wróblewski Kamil

Wybicki Franciszek

Ziemek Igor

Żuk Marcel

Ślusarz Jakub

Raczkowski Błażej

Tobys Karol

Mogilnicka Maja

Karkosz Martyna

Fabian Julia

Brzozowska Dominika

Halasz Nikola

Piechota Jakub

Mączyńska Wiktoria

Serweta Nikola

Kucz Miłosz

Donaj Jakub

 

I wszyscy inni, którym wcześniejsze terminy nie pasowały.

W ważnych sytuacjach można zmienić grupę.