Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Zwykła „C” - 3 II 2019 r.


1. Witamy dzisiaj ks. Sebastiana Kaźmierczaka, który przybywa do nas z parafii św. Wawrzyńca z Pniew. Niech Pan Jezus błogosławi Jego posłudze w naszej parafii.

2. W tym tygodniu sprząta: ul. Kościelna 16 -2.

3. Przewodnik Katolicki – dyskusja o mowie nienawiści, która może łatwo zamienić się w cenzurę wartości chrześcijańskich. W zakrystii numer z modlitewnikiem 5 Minut z Bogiem.
Gość Niedzielny – Obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Jak przebaczyć i dlaczego to tak ważne?
MPK – o kolędzie, kolędowaniu i kolędnikach oraz o tym, że na każdej Mszy św. Pan Bóg mówi do nas i sieje w nas swoje ziarno.
MGN – z modlitwą za babcię i dziadka. Jak zdobywać duchowy Mount Everest?

4. Rozpoczynamy w tym tygodniu kolędę: od godz. 15.30:

Poniedziałek 4 lutego: 1 trasa: Sątopy – Dworzec; 2 trasa: ul. Kościelna (Napierał – Kaczmarek); 3 trasa: ul. Krótka, Nowotomyska, Ogrodowa (Kapela – Szulc).

Wtorek 5 lutego: 1 trasa: ul. Szkolna (Kortus - Gałęcka); 2 trasa: ul. Bukowiecka, Polna (Berger – Miś); 3 trasa: ul. Szkolna (Ścieżka – Pigla).

Czwartek 7 lutego: 1 trasa: ul. Leśna, Ogrodowa (Naraz – Jakubiak)

Zachęcamy, aby na modlitwę w czasie kolędy przygotować do przeczytania fragment z Pisma św. i podać intencje modlitwy. Zapraszamy do modlitwy za kolędę: za kapłanów i przyjmujące rodziny. Chcemy, aby to była nieustająca modlitwa w czasie wizyty kolędowej.

5. Intencje Mszalne:

Niedziela 3.2.2019

1.W 32 r. urodzin Radosława o łaskę zdrowia i otwarcie na Boże błogosławieństwo – od żony z dziećmi.

Niedziela 10.2.2019

1.+Marta Włodarczyk
2.+Paweł Lipiński (16 r. śm.) – od córki Teresy z rodziną.