Ogłoszenia parafialne
III Niedziela Zwykła „C” - 27 I 2019 r.

 

1. Żegnamy dzisiaj ks. Bartka. Dziękujemy Panu Bogu za jego gorliwą służbę: w konfesjonale, za sprawowanie Eucharystii, za głoszone Słowo Boże i pracę wśród młodzieży: w parafii i w szkole i wśród młodych małżeństw, a także w szpitalu.

Za tydzień powitanie nowego księdza wikariusza o godz. 10.30.

2. Dzisiaj zbiórka na Radio Emaus.

3. W I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od 180.0, Msza św. o 18.30.

4. W tym tygodniu sprząta: ul. Kościelna 30 -11.

5. Gość Niedzielny – płyta z filmem Bóg nie umarł 2. To pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania o Boga.

6. Rozpoczynamy w tym tygodniu kolędę: w sobotę od godz. 10.00, w przyszłym tygodniu od godz. 15.30:

Sobota 2 lutego: 1 trasa: Nowa Róża (lewa strona - sołtysa); 2 trasa: ul. Dworcowa (Leszczyńscy – Kania); 3 trasa: Nowa Róża (Huby – prawa strona).

Poniedziałek 4 lutego: 1 trasa: Sątopy – Dworzec; 2 trasa: ul. Kościelna (Napierał – Kaczmarek); 3 trasa: ul. Krótka, Nowotomyska, Ogrodowa (Kapela – Szulc).

Wtorek 5 lutego: 1 trasa: ul. Szkolna (Kortus - Gałęcka); 2 trasa: ul. Bukowiecka, Polna (Berger – Miś); 3 trasa: ul. Szkolna (Ścieżka – Pigla).

Środa 6 lutego: 1 trasa: ul. Leśna, Ogrodowa (Naraz – Jakubiak)

Zachęcamy, aby na modlitwę w czasie kolędy przygotować do przeczytania fragment z Pisma św. i podać intencje modlitwy. Zapraszamy do modlitwy za kolędę: za kapłanów i przyjmujące rodziny. Chcemy, aby to była nieustająca modlitwa w czasie wizyty kolędowej.

5. Intencje Mszalne:

Niedziela 27.1.2019 - wolne intencje

I piątek miesiąca - wolne intencje

Niedziela 3.2.2019

1.W 32 r. urodzin Radosława o łaskę zdrowia i otwarcie na Boże błogosławieństwo – od żony z dziećmi.