Ogłoszenia parafialne - V Niedziela Wielkiego Postu „B” - 18 III 2018 r.


1. Dziękujemy wszystkim za udział w Sątopskiej Drodze Krzyżowej w miniony piątek.

2. W środę w naszej parafii odbędzie się spowiedź wielkanocna w godz. 19.00 – 19.45. Prosimy o skorzystanie na miejscu. W Wielki Poniedziałek i Wielki Wtorek spowiedź w Nowym Tomyślu.

3. W piątek o godz. 18.00 rozpoczęcie Drogi Krzyżowej w Róży. Najpierw Msza św. na Sali wiejskiej, dalej piesza droga krzyżowa do Nowej Róży, gdzie będzie zakończenie na Sali wiejskiej.

4. Intencje Mszalne: W przyszłą sobotę o 17.00: 1. za śp. Jerzego Kucza – od szwagra Andrzeja z rodziną, 2. Za śp. Pelagię i Mariana Kędzierskich. W Niedzielę o 11.00: 1. za śp. Andrzej Dydziuka – od Beaty i Rafała Rzepeckich, 2. Za Śp. Teresę Czebatorowicz, Genowefę, Martę, Antoninę – od Marka z Anglii, 3. Za Śp. Andrzeja Weissa (1 r. śm.) – od żony z synem.

5. W zakrystii można zapisywać się na funkcje na sobotę 17.00 i niedzielę Palmową 11.00: dwa czytania, Męka Pańska – 3 osoby i dary.

6. Za tydzień w Niedzielę Palmową - poświęcenie palm.

7. W tym tygodniu sprzątanie: Nowa Róża – lewa strona od szosy.

8. Pod chórem i przy wejściach do kościoła wyłożone zostały koperty na daninę diecezjalną – proszę o zaznaczenie parafii Sątopy! Na razie daninę złożyło 11 rodzin, na sumę 240 zł. Za ten rok na daninę diecezjalną musimy wpłacić: 1668 zł.

9. Zapowiedzi przedślubne: Natalia Agnieszka Koleśnik i Radosław Kubaczyk: Sątopy ul. Szkolna 11.

10. Prasa katolicka:
- PK – o św. Józefie – jego tajemniczości.
- GN – w ramach cyklu Wielki Post z o. Pio i jego przeżywaniu Eucharystii. O pięciu latach pontyfikatu pp. Franciszka, jego stylu i nowych kierunkach przez niego wyznaczonych.
- MGN – obrazek ze św. ojcem Pio oraz jego radami, jak dobrze się spowiadać.
- MPK – o tym jak w czasie Wielkiego Postu dbać o swojego ducha i ćwiczyć się w byciu dobrym.
- nowy numer Jego Serca – z tematem o dobrej zmianie wg Jezusa Chrystusa, ze sprawozdaniem rocznym z działań parafii, z planem na Wielki Post i z wkładką Sątopską i aktualnościami z życia parafii…

11. Po Mszy św. dzieci odbierają obrazki z Niedzielnej Mszy św.

Intencje Mszalne 3/4 marca:

Sobota – 17.03.2018 - za śp. Jerzego Kucza – od żony.
Niedziela – 18.03.2018 godz. 11.00: 1.za śp. Andrzeja Kędzierskiego – od rodziny Buszczaków; 2. Za śp. Jana, Różę, Józefa Bzowskich ( z Nowej Róży); 3.za śp. Andrzeja Dydziuka – od Beaty, Rafała Rzepeckich; 4. Za śp. Mariannę /15 r. śm/, Alojzego Tomys, Mariana Ławeckiego; 5. W 94 r. ur. Heleny Białas – od dzieci i wnuków.