Ogłoszenia parafialne
IV Niedziela Adwentu „B” –24 grudnia 2017 r

 

1. Tradycyjna Pasterka o 22.00. W I i II święto Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 11.00. W II święto o 15.00 kolędowanie dzieci w kościele.

2. Opłatki w zakrystii!

3. Kościół otwarty w kruchcie, codziennie w godzinach 12.00 – 15.00.

4. Msza św. w sobotę 30.XII. o 17.00 i w niedzielę 31.XII. o 11.00 z Nabożeństwem dziękczynno – przebłagalnym na zakończenie starego roku.

5. Od czwartku rozpoczynamy w parafii NSPJ kolędę. W nowym roku po uzgodnieniach spróbuję poinformować o ewentualnej kolędzie w parafii w Sątopach!

6. Prasa katolicka:
- PK – o historii Bożego Narodzenia, kulcie Dzieciątka Jezus i proponowanych zmianach w „Ojcze nasz”. Numer ma dodatkowe 16 stron i zawiera modlitewnik „5 minut z Bogiem” na styczeń 2018 r.
- GN – numer świąteczny z obrazkiem i modlitwą przy wigilijnym stole. Reportaż z niespokojnej w ostatnim czasie Jerozolimie. Jak B. Narodzenie przeżywają kierowcy tirów?
- MPK - film p.t: „Historia ukryta w czekoladzie”- ciepła, rodzinna, świąteczna opowieść
z udziałem znakomitych aktorów: Anny Dymnej i Jerzego Treli.
- nowy numer Jego Serca – z planem kolędy, z dodatkiem o śp. proboszczu J. Juji.

7. Ogłoszenia na tablicy ogłoszeń i w zakładce: parafia Sątopy, na stronie parafialnej NSPJ w Nowym Tomyślu. Są zdjęcia z pożegnania ks. proboszcza Pawła.

8. Informujemy, że w Szkole Podstawowej w Sątopach zorganizowano konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć w kruchcie naszego kościoła.

8. Zmarł śp. Jan Kaczmarek. Wieczny odpoczynek…