Ogłoszenia parafialne
XXI Niedziela „B” – 26 sierpnia 2018


1.Dzisiaj
- gościmy ks. Gabriela Sucharskiego z Ukrainy – proboszcza parafii z diecezji kamieniecko – podolskiej. Po Mszy św. zbiórka na parafię na Ukrainie.

- po Mszy św. wieczornej V letni koncert U Serca Jezusowego: Wystąpią: Łukasz Rogowicz (organy) i Maciej Gwóźdź (trąbka barokowa). Zapraszamy.

2.W czwartek całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu z różańcem św. do 21.00. Od 17.00 do 18.00 i od 20.00 do 21.00 – okazja do spowiedzi św.

3. W I sobotę miesiąca:
- od 7.00 do 8.00 – Różaniec wynagradzający i rozmyślanie I. sobotnie, z okazją do spowiedzi.

- od 8.30 objazd chorych (trasy: ks. Marcina i ks. Bartka). Ks. proboszcz odwiedzi chorych tydzień później!

4.Za tydzień w niedzielę powracamy już do porządku z przed wakacji: będzie już Msza św. o godz. 12.00, a wieczorna Msza św. będzie o 18.00.
W Sątopach Msza św. będzie o godz. 10.30.

4.Akcja Katolicka organizuje pielgrzymkę rowerową do Matki Bożej Literackiej w Buku. Termin: 9 września, koszt: 10 zł. Informacje na plakatach i w zakrystii.

5.Prasa katolicka:
- Przewodnik Katolicki – ewangelizacja zaczyna się od świadectwa – rozmowa z bp. Grzegorzem Rysiem. Dodatek 5 minut z Bogiem – na wrzesień.
- Gość Niedzielny – światowe spotkania rodzin w Dublinie jest dobrą okazją do wsłuchania się w głos pp. Franciszka o narzeczeństwie, małżeństwie i rodzinie.
O sekretach Jasnej Góry, pobożności i nawróceniach na Woodstocku – opowiada paulin o. Michał Legan.
- Egzorcysta – o duchowości coachingu.