SOBOTA -  02.12.2017
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
18:00 Julita Bożek  Katarzyna Rekiel  
       

NIEDZIELA - 03.12.2017
I NIEDZIELA ADWENTU

GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
07:00 Jolanta Machucka Krystyna Dutkowska Marcin Ambrozik
09:00 Mieczysława Halasz Wojciech Kucz  Kazimierz Gajewski 
10:30 Ryszard Świderski D.M. Oaza D.M.Oaza
12:00 Grupa dziecięca przyg. P.Katechetki
18:00 Janusz Dymowłok Mateusz Andrys Jędrzej Łukaszyk
       
SOBOTA -  09.12.2017
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
18:00 Bernadetta Strak Jarosław Maćkowiak  
NIEDZIELA - 10.12.2017
II NIEDZIELA ADWENTU
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
07:00 Maria Hałas Renata Lisek Barbara Szymańska
09:00 Edyta Mały Maria Królczyk Honorata Bąkowska
10:30 Renata Nowacka D.M. Oaza
12:00 Grupa dziecięca przyg. P.Katechetki
18:00 Paweł Kaszczyński  Anna Wojcieszak  
       
       
SOBOTA -  16.12.2017
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
18:00  Julita Bożek  Daniel Galas  
       
NIEDZIELA - 17.12.2017
III NIEDZIELA ADWENTU
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
07:00 Agata Trębacz Barbara Szymańska  Marcin Ambrozik
09:00 Mateusz Uramowski Elżbieta Szymczak Henryk Ambrozik
10:30 Małgorzata Uramowska D. M. Oaza
12:00 Grupa dziecięca przyg. P.Katechetki
18:00  Łukasz Frański   Sylwia Liberkowska  
       
SOBOTA -  23.12.2017 
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
18:00 Bernadetta Strak  Daniel Galas  Jędrzej Łukaszyk
       
NIEDZIELA - 24.12.2017                                                                                                                                      
IV NIEDZIELA ADWENTU
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
07:00  Krystyna Dutkowska  Barbara Szymańska Marcin Ambrozik
09:00 Sylwia Kortus Marcin Tomczyk  Henryk Ambrozik
10:30 Łukasz Frański D.M. Oaza D.M. Oaza
12:00      
24:00:00 USTALENIA ODDZIELNE!
PONIEDZIAŁEK- 25.12.2017                                                                                                                                      
I DZIEŃ  ŚWIĄT NARODZENIA PAŃSKIEGO
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
09:00 Anna Wojcieszak   Anna Ambrozik  
10:30 Agata Trębacz    
12:00  Jarosław Maćkowiak    
18:00 Renata Lisek Bogdan Raginia  
       
WTOREK  - 26.12.2017                                                                                                                                      
II DZIEŃ  ŚWIĄT NARODZENIA PAŃSKIEGO
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
07:00      
09:00 Elżbieta Szymaczak Mieczysława Halasz Mateusz Andrys
10:30 Michał Andrzejczak D.M. Oaza D.M. Oaza
12:00 Jola Machucka  Edyta Mały  
18:00  Bogdan Raginia  Sylwia Liberkowska  
       
SOBOTA -  30.12.2017 
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
18:00      
       
NIEDZIELA - 31.12.2017                                                                                                                                       ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY 
GODZINA                               MSZY ŚWIĘTEJ  I CZYTANIE II CZYTANIE  MODLITWA POWSZECHNA
07:00 Krystyna Dutkowska Barbara Szymańska  
09:00 Maria Królczyk Honorata Bąkowska  
10:30 Krzysztof Chomontowicz D.M. Oaza D.M. Oaza
12:00 Maria Hałas     
17:00     Łukasz Frański
       

 

OZNAKOWANIA:

1.NA CZARNO - POTWIERDZONE

2.NA CZERWONO - DO POTWIERDZENIA