Pamiętaj! Potwierdź zarezerwowaną intencję mszalną co najmniej dwa tygodnie przed terminem.

6. NIEDZIELA Wielkanocna 6.05.2018
7.00 + Anastazja (20 r.), Łucjan Dolewa oraz ++ z rodziny Horoszkiewicz
9.00 Msza św. zbiorowa
10.30 + Pelagia i Władysław (41 r.) Michalscy, Józef Wojciechowski, Wanda Pazgrat i ++ z rodziny Michalskich i Krollów
12.00 + Florian Frelich, Stanisława Gajewska, Krzysztof Szulc
18.00 + Janina (z okazji imienin), Stefan Doliwa

Poniedziałek 7.05.2018
8.00 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo dla Teresy z okazji 1. rocznicy urodzin
16.00 Próba
18.00 + Florian z okazji imienin, Olga, Janusz Gołąbek
18.00 + ks. Jerzy Juja

Wtorek 8.05.2018
8.00 + Stanisław Liszkowski (z okazji imienin)
16.00 Próba
18.00 + Stanisław (z okazji imienin), Ludwika Sobkowiak
18.00 + Stanisława, Antoni Kozak, Zofia, Józef Woźniak

Środa 9.05.2018
8.00 + Romuald, Katarzyna, Aleksander, Irena, Maria Wróblewscy, Czesław, Weronika, Walenty, Natalia, Bolesław, Janusz Kałuża
16.00 Próba
18.00 Za Ojczyznę
18.00 + Anna (40 r.), Władysław (41 r.), Marek Kowala

Czwartek 10.05.2018
8.00 + Maria, Jan Klimek, Jerzy Szczepański
16.00 Próba
18.00 + Magdalena Piechowiak – intencja od rodziców
18.00 + Elżbieta Tobys (25 r.), Elżbieta Franciszek i ++ z rodziny

Piątek 11.05.2018
8.00 + Roman Kozieł
16.00 II spowiedź
18.00 + Pelagia, Józef Kazimiera, Ryszard Bamber, Franciszka, Kazimierz, Dorota Majszak
18.00 + Stanisław Majewski – od sąsiadów

Sobota 12.05.2018
8.00 + Leon (23 r.), Kazimierz Grajek, Jadwiga, Józef, Franciszek Gmerek i ++ z rodziny
12.00 I Komunia Święta
18.00 + Zofia Chodasewicz (z okazji imienin)
19.15 W szpitalu

7. NIEDZIELA Wielkanocna Wniebowstąpienie Pańskie 13.05.2018
7.00 + Lech Sobański i ++ z rodziny Ruszkiewiczów i Sobańskich
9.00 Msza św. zbiorowa
10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Marcina z okazji 6. rocznicy ślubu
12.00 + Elżbieta Koza (6 r.)
18.00 + Natalia Staśkowiak (1 r.)