Święto Chrystusa Króla Wszechświata jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej. W naszej parafii odbyła się z tej okazji uroczysta Eucharystia , podczas której przyjęliśmy do naszego grona nowych członków - Małgorzatę Pajchrowską i Renatę Nowacką.

Na zaproszenie Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej w Poznaniu, grupa ponad 40 członków tego stowarzyszenia udała się do Chludowa na jesienne rekolekcje.

,,W MOCY BOŻEGO DUCHA" to hasło nowego roku duszpasterskiego i zarazem temat przewodni Ogólnopolskiego Forum , które po raz dziesiąty odbyło się w Poznaniu pod przewodnictwem JE Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego, Przewodniczącego KEP., a które przygotował Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej w Poznaniu.

16 pażdziernika - ta data nieodłącznie kojarzy się nam z wyborem Ojca Św. Jana Pawła II na stolicę piotrową. W tym roku to data jubileuszowa. 40 lat temu wszystkich Polaków ogarnęła niewysłowiona radość i niedowierzanie, że oto nasz rodak został papieżem.

,,Módl się i pracuj czyli od św.Józefa w Kaliszu do św.Benedykta w Lubiniu" - Dnia 1 września, grupa 48 pielgrzymów wyruszyła na trasę do Kalisza, by uczcić specjalnie ogłoszony Rok Świętego Józefa.