Zakończyła się akcja Opatrunek na ratunek Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Zebrano: Bandaże dziane i elastyczne 324 szt., krompresy jałowe i żelowe 223 op., gaziki 50 op., plastry z gazą i na rolce 100 op., rękawice jednorazowe 24 kartony, gaza 49 op., wata 9 szt. oraz inne.

Pod takim hasłem odbyło się spotkanie Akcji Katolickiej z parafialnych oddziałów z Buku, Opalenicy, Lwówka i obojga nowotomyskich parafii. Rozpoczęliśmy Mszą św., podczas której, ks. Tomasz Sobolewski, proboszcz miejsca, w trakcie kazania zwrócił uwagę na możliwość czynienia cudów wszędzie tam, gdzie jesteśmy.

Na zaproszenie Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej w Poznaniu, grupa ponad 40 członków tego stowarzyszenia udała się do Chludowa na jesienne rekolekcje.

Święto Chrystusa Króla Wszechświata jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej. W naszej parafii odbyła się z tej okazji uroczysta Eucharystia , podczas której przyjęliśmy do naszego grona nowych członków - Małgorzatę Pajchrowską i Renatę Nowacką.

16 pażdziernika - ta data nieodłącznie kojarzy się nam z wyborem Ojca Św. Jana Pawła II na stolicę piotrową. W tym roku to data jubileuszowa. 40 lat temu wszystkich Polaków ogarnęła niewysłowiona radość i niedowierzanie, że oto nasz rodak został papieżem.