Kościół na kartce pocztowej 1904 r.
Kościół od strony południowo-zachodniej
Wnętrze kościoła na starej fotografii
Wnętrze kościoła obecnie - widok z chóru
Nowe organy

W niedzielę 14 października 2018 r. tym razem w Przyłęku odbył się Różaniec na wioskach. Przy Krzyżu św. zebrała się grupa 23 parafian, która wspólnie odmówiła Różaniec św. tajemnice chwalebne.

Koncert muzyki dawnej 14 października 2018 r. Po niedzielnej, wieczornej Mszy św. w naszym kościele odbył się koncert muzyki dawnej w wykonaniu zespołu związanego z bydgoską Akademią Muzyczną Ensemble Inégalité.

W niedzielę 7 października 2018 r. w Starym Tomyślu odbył się pierwszy Różaniec na wioskach. Przy Grocie św. Antoniego zebrała się grupa 28 parafian, która wspólnie odmówiła Różaniec św. tajemnice chwalebne.

W niedzielę 7 października 2018 r. na Mszy św z udziałem dzieci o godz. 12.00 zostały poświęcone Różańce dzieciom I komunijnym. Ks. proboszcz w kazaniu nawiązał do słów: Począwszy od wiązania sznurówek przy butach aż do wiązania liter w słowa i rozwiązywania ust przy modlitwie, ojciec musi we wszystko wprowadzać dziecko.

W sobotę 22 września 2018 r. w liturgii obchodziliśmy wspomnienie św. Tomasza z Villanova, patrona ks. proboszcza. Najpierw o godz. 18.00 solenizant odprawił Msze św. koncelebrowaną m. in. w intencji: o świętość swojego kapłaństwa i gotowość ciągłego nawracania, wygłosił także homilę.