Kościół na kartce pocztowej 1904 r.
Kościół od strony południowo-zachodniej
Wnętrze kościoła na starej fotografii
Wnętrze kościoła obecnie - widok z chóru
Nowe organy

4 marca 2018 roku w czasie wizytacji kanonicznej, bp Zdzisław Fortuniak udzielił sakramentu Bierzmowania 52 młodym osobom naszej Parafii.

Młodzież przygotowywała się przez trzy lata do przyjęcia sakramentu BIerzmowania. W programie znalazły się spotkania z różnymi grupami obecnymi w duszpasterstwie oraz tematyczne spotkania w grupach. Jednak fundamentem było prowadzenie życia wiary w dążeniu do osobistego spotkania z Jezusemw w Eucharystii. Comiesięczne spotlania czwartkowe pokazywały gorliwość młodzieży oraz zaangażowanie we wspólnotę Kościoła. Bp Zdzisław w czasie Mszy św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania zachęcał do przyjrzenia się historii cywilizacji, która opd zawsze szuka receprty na życie. Wskazał na człowieka, szukającego jakichś życiowych dewiz, zasad, czegoś, co byśmy mogli określić filozofią życia i przestrzegał przed używaniem w dążeniu do tej filozofii wszelkich środków niszczących życie. Mocno wierzymy, że czas przygotowania oraz samo przyjkęcie sakramentu Bierzmowania wyzwoli w młodzieży ducha zaangażowania we wspólnotę na wzór Boga, który wyprowadza z niewoli. 

Poniżej zamieszczamy link do krótkiego filmu z Bierzmowania.

https://www.facebook.com/w4mpl/videos/2173597402666702/?hc_ref=ART2SHEUmOIT3ESZeSBf-OPxHJPbOt9tkiwFfHuLSMCmMqvvZTJWmWlw2SgluA17eno&pnref=story