Kościół na kartce pocztowej 1904 r.
Kościół od strony południowo-zachodniej
Wnętrze kościoła na starej fotografii
Wnętrze kościoła obecnie - widok z chóru
Nowe organy

25 grudnia o północy odbyła się tradycyjna Pasterka. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Tomasz wraz z księżmi wiakriuszami: ks. Marcinem i ks. Bartoszem. 

W kazaniu ks. proboszcz mówił o wyjątkowym tłoku w narodowej stajence współczesnych świadków wiary: pastuszków z Fatimy, Lecha Dokowicza i Macieja Bodasińskiego, dr Katarzyny Jachimowicz i Kaji Godek. Każdy z nich przyniósł jakich duchowy dar swojego życia, ostatnich dni i tygodni: pobożną modlitwę różańcowa w intencji nawrócenia grzeszników (św. Franciszek i św. Hiacynta), akcję modlitewną Różaniec do Granic (L. Dokowicz i M. Bodasiński), odważne świadectwo w obronie jasnych moralnych zasad w praktyce lekarskiej (K. Jachimowicz) i obywatelską inicjatywę ustawodawczą Zatrzymaj Aborcję (K. Godek). Jakie duchowe dary dzisiejszej nocy ja przynoszę? Jaki dar świadectwa wiary? 
Na końcu Mszy św. została poświęcona nowa figura Matki Bożej w tajemnicy Niepokalanego Serca, która będzie umieszczona w ołtarzu głównym, nad obrazem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to dar pielgrzymów z tegorocznej pielgrzymki do Fatimy.