Kościół na kartce pocztowej 1904 r.
Kościół od strony południowo-zachodniej
Wnętrze kościoła na starej fotografii
Wnętrze kościoła obecnie - widok z chóru
Nowe organy

W sobotę 22 czerwca 2019 r. na Mszy św. bp Damian Bryl udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Dokładnie 137 młodych prosiło o wylanie darów Ducha Świętego, na całe swoje dorosłe życie z Jezusem! Kochana młodzieży - Kościół na was liczy, na waszą piękną postawę wiary, nadziei i miłości! My zaś zapewniamy o modlitwie... 

Półkolonie I tury zakończone! Czas niezwykłych zajęć, warsztatów, spotkań i poznawanych możliwości, to wszystko miało miejsce w Domu Parafialnym w czasie od 1 do 5 lipca 2019 r. Kliknij do środka, aby przeczytać relację, a także zobaczyć zdjęcia i krótki filmik z jednego dnia... 

Przepiękny był czas przed odpustem ku czci NSPJ w naszej parafii. Najpierw Zesłanie Ducha Świętego, w czasie bierzmowania młodzieży, w sobotę 22 czerwca 2019 r.

W piatek 28 czerwca 2019 r. w Uroczystość NSPJ obchodziliśmy święto naszej parafii - odpust. O 12.00 odbyło się tradycyjne Nabożeństwo błogosławieństwa: dzieci, matek w stanie błogosławionym i kobiet oczekujących potomstwa.

W czwartek 20 czerwca 2019 r. w święto Bożego Ciała i Njadroższej Krwi Chrystusa odbyła się tradycyjna procesja Eucharystyczna ulicami naszego miasta do IV ołtarzy.